Les Terrasses De Maelle II Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
6 vendég befogadására alkalmas, a Les Terrasses De Maelle II Villa Rivière-Salée olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Village de la poterie, 2 km-re található.
Az Eglise Notre-Dame de la Bonne-Delivrance des Trois-Ilets 4 km-re, a La Savane des Esclaves múzeum pedig 4,1 km-re fekszik a villától.
A vendégek a tengerre nyíló kilátást is megcsodálhatják, ha itt szállnak meg. A Les Terrasses De Maelle II Villa fürdőszobái walk-in zuhanykabint is magukba foglalnak. A fürdőszobai kényelmi felszereltség részét képezik a hajszárító és törölközők.
A Rivière-Salée városi szállás konyhai felszereltsége kiegészül elektromos vízforralóval, hűtővel és sütővel, amelyet az étkezőben biztosítanak. A 3 hálószobás szálláshely 25 perc autózás Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőterére.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napozóágyak
- Kert
- Sekély végű medence
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Les Terrasses De Maelle II Villa milyen messze van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől?
A Les Terrasses De Maelle II Villa autóval 25 percre van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől. - ❓
Medence elérhető a Les Terrasses De Maelle II Villa kínálatából?
Igen, a Les Terrasses De Maelle II Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
A Les Terrasses De Maelle II Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Les Terrasses De Maelle II Villa elektromos vízforralóval, mosogatógéppel és hűtővel felszerelt felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a villa területén tartózkodunk?
Rivière-Salée nevezetességei közé tartozik a La Savane des Esclaves múzeum és a Gyémánt-szikla, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül az Eglise Notre-Dame de la Bonne-Delivrance des Trois-Ilets (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.